Zuiderend

Wat ook een begin kan zijn

Van vrijdag 28 tot en met zondag 30 juli was er weer de jaarlijkse Kunst- en Cultuurroute Midden Walcheren

CRT_19146

Benidorm – Lia de Meijer

Van vrijdag 28 tot en met zondag 30 juli was er weer de jaarlijkse Kunst- en Cultuurroute Midden Walcheren, met 40 exposanten op 25 locaties in Serooskerke, Grijpskerke, Gapinge en St. Laurens. Met daarbij meer dan in voorgaande jaren aandacht voor muziekkunst en cultureel erfgoed. Het was overal een geanimeerd komen en gaan van bezoekers, lopend, op de fiets of met de auto – zaterdag was het regenachtig – want er was heel veel moois te zien en te horen. Een kleine greep….

Viltkunst van Heleen van den Hooven

Lia de Meijer – boetseren

Isabella Schot – beeldhouwen, speksteen, albast e.d.

In De Osseberg keramiek van Gerda Vroon als onderdeel van de expositie ‘Werken In Gekantelde Tijd’ met werk van Marc Chagall, Frans Kegels, Henk Pietersma en John Rijnen (t/m zaterdag 5 augustus)

Cocky van Zanten – gouaches

In het prachtige kerkje van Gapinge vond de muzikale afsluiting plaats met een concert door Nel van den Broeke mezzosopraan, Hanneke de Vroe sopraan, Maaike van der Heydt dwarsfluit en Willy den Hollander orgel

De Torenkerk van Gapinge heeft een heel mooi orgel, om te zien maar ook om te horen!

Onder grote belangstelling werd zondagmiddag in deze sfeervolle ruimte met dit concert de Kunst- en Cultuurroute 2017 afgesloten.

 

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: